Na Koupaliště 10, Praha 10 - Benice
731 959 551
info@asqs.cz

Výměna autoskel

Provádíme výměny čelních, bočních i zadních autoskel na všechna osobní vozidla, dodávkové vozy, na autobusy a nákladní vozy do 48 hodin od nahlášení události ZDARMA z pojištění.

Výměna běžného autoskla trvá dle náročnosti 1 – 2 hodiny. Poté je nutná technologická odstávka vozidla v délce alespoň 1 hodiny, která je nezbytná pro správné vytvrzení použitého lepidla. Výměna autoskla u běžného vozidla trvá tedy od převzetí vozidla po jeho předání 2 až 3 hodiny. Opravy provádíme v naší provozovně nebo pomocí mobilní montáže na Vámi určeném místě.
Používáme výhradně originální skla značek Pilkington, AGC, Saint-Gobain Sekurit.


Oprava čelního skla scelením – rychlý a ekonomický způsob opravy menších poškození čelního skla vozidla. Provádí se z venkovní strany přímo na skle bez nutnosti jeho demontáže. Nejprve se odbrousí a odvrtá poškozená část pro odstranění nečistot. Následně se odsaje pomocí podtlakové pumpy vzduch ze všech prasklinek a nahradí se speciální pryskyřicí, která se díky podtlaku dostane do všech míst praskliny a zabraňuje jejímu dalšímu rozšiřování. Ve finální fázi se pomocí UV lampy pryskyřice vytvrdí a místo opravy se očistí a vyleští.

Opravu čelního skla scelením nelze provést v případech, kdy se poškození nachází v zorném poli řidiče nebo kdy se poškození nachází blíže než 6 cm od okraje skla.

Jsme smluvním partnerem největších pojišťoven v ČR.

Potřebujete vyřídit pojistnou událost?

Napište nám